Instagram İstatistikleri Nasıl Ölçülür ?

Göktuğ Güngör tarafından, Bizden Haberler, Sosyal Medya kategorisine; 7 Eylül 2016 tarihinde eklendi.

Instagram bilindiği üzere sosyal ağlar içerisinde etkileşimin diğer sosyal medya araçlarının kitlesine oranla en yüksek olduğu sosyal medya ağlarından biri. Durum böyle olunca paylaşımlardan doğan sonuçlar yani raporlar da oldukça değerleniyor. Instagram‘ı kurumsal olarak kullanan firmaların en büyük şikayeti ise Instagram’ın kendi istatistik panelinin bulunmaması.

Aşağıda sizler için verdiğimiz 3.parti uygulamalar ile Instagram rapor verme özeliğini güncelleyene kadar siz kullanıcılar rapor hazırlama sürenizi kısaltabilirsiniz. Ayrıca bir önemli detay olarak: bu uygulamaları kullanırken bir erişim izni verdiğinizi ve bununla birlikte sizin adınıza paylaşım yapmak istediği gibi şeylere de neden olabileceğini göz ardı etmeyin.

>>Inconsquare

Instagram istatistik servisleri konusunda en başarılı programlardan diyebiliriz. Bunun sebebi kullanıcı arayüzünün harika olması. Ayrıca uygulamayı Coca Cola ve AT&T gibi kurumsal dev markalar kullanması.

>>Simply Measured

Sizin en önemli ihitiyaçlarınızı barındıran Simply Measured, Instagram odaklı rapor hazırlayan bir servis. Adımları dikkatlice takip ederek Instagram hesabınızı bağlamanızın ardından size istediğiniz zaman raporu hazırlayıp gönderiyor.

>>SumAll

İnternet dünyasının en çok “ücretsiz” olarak kullanılan servisi diyebiliriz. Sadece sosyal medya ile sınırlı kalmayan servis aynı zamanda e-ticaret projelerine, blog altyapılarından, sağlık servislerine kadar geniş bir kitleye hitap ediyor.

Not: Fotoğrafların üzerine tıklayarak daha detaylı olarak görüntüleyebilirsiniz.

BENZER HABERLER

  • Drone ile firma tanıtımı nasıl yapılır?

    Drone teknolojisi ülkemizde uzun yıllardır olmasa da son yıllarda gerçekten bir hayli attı desek yeridir. Sizlerinde bildiği gibi drone ile drone çekimleri ve tanıtım filmleri hazırlanmaya başlandı. Bizim yeni markamız olan AD Drone ile sizlere birbirinden güzel ve farklı hizmetler vermeyi ...
  • iOS 10 Ne Zaman Çıkıyor ?

    Apple 7 Eylül tarihinde düzenlediği etkinliğinde yeni işletim sistemi olan iOS 10 için çıkış tarihini açıkladı. Dün düzenlenen iPhone 7 etkinliğinde iOS 10 çıkış tarihini açıklayan Apple, iOS 10‘un çıkış tarihi olarak ta 13 Eylül’ü işaret etti. Peki iOS güncellemesini hangi modeller ...
  • Apple İphone 7 Lansmanı Canlı Yayın!

    Apple‘ın, bugün gerçekleştireceği etkinlikle beraber iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ile birlikte Apple Watch 2 gibi farklı ürünlerini tanıtacağı haberini sizlere iletmiştik. Türkiye saati ile 20:00‘da başlayacak etkinliği ShiftDelete.Net canlı yayınlıyor ve yorumluyor olacak. Saat 19:45 ...

SOSYAL YORUMLAR

Yorum Alanı

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Facebook Twitter Google+