Snapchat Filtreleri Nasıl Yapılır ?

Göktuğ Güngör tarafından, Eğlence Dünyası, Sosyal Medya kategorisine; 20 Kasım 2015 tarihinde eklendi.

Snapchat yaptığı yeniliklerle bilindiği üzere sosyal medyanın en farklı uygulamaları arasında ki yerini koruyor. İnsanların yüzlerini farklı hallere sokarak zevkli anlar yaşatan bu uygulamanın özelliğinin nasıl yapıldığı merak konusu olduğunu duyar gibi olduk ve sizler için bunun taktiğini anlatmak istedik.
İlk olarak belirtelim iOS cihazlarda desteklenen Snapchat Lenses özelliği şu anda Android telefonlar içinde kullanılabilir durumda. Peki Snapchat Lenses özelliği ile filtreler nasıl eklenir?

Snapchat Lenses özelliği ile filtreler nasıl eklenir?

-Öncelikle ilk olarak Snapchat > Ayarlar > Ek Hizmetler > Yönet bölümünden Filters özelliğinin aktif olduğunu kontrol ediyoruz ardından pasif ise aktif hale getiriyoruz.
Snapchat Lenses özelliğini kullanabilmemiz için ön kamerayı kullanmak şart
-Yüzünüzün net olarak göründüğü bir durumda ekrana basılı tutun.
-Ardından ekranın alt tarafında filtreler çıkmaktadır. Bu filtreleri sağa veya sola kaydırarak istediğiniz filtreyi seçip değiştirebilirsiniz.
-Son olarak da bu animasyonları aktif etmek için ise ekrandaki talimatı yerine getirmeniz gerekmektedir. (Kaşını kaldır, ağzını aç, vb…)

BENZER HABERLER

  • Drone ile firma tanıtımı nasıl yapılır?

    Drone teknolojisi ülkemizde uzun yıllardır olmasa da son yıllarda gerçekten bir hayli attı desek yeridir. Sizlerinde bildiği gibi drone ile drone çekimleri ve tanıtım filmleri hazırlanmaya başlandı. Bizim yeni markamız olan AD Drone ile sizlere birbirinden güzel ve farklı hizmetler vermeyi ...
  • iOS 10 Ne Zaman Çıkıyor ?

    Apple 7 Eylül tarihinde düzenlediği etkinliğinde yeni işletim sistemi olan iOS 10 için çıkış tarihini açıkladı. Dün düzenlenen iPhone 7 etkinliğinde iOS 10 çıkış tarihini açıklayan Apple, iOS 10‘un çıkış tarihi olarak ta 13 Eylül’ü işaret etti. Peki iOS güncellemesini hangi modeller ...
  • Apple İphone 7 Lansmanı Canlı Yayın!

    Apple‘ın, bugün gerçekleştireceği etkinlikle beraber iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ile birlikte Apple Watch 2 gibi farklı ürünlerini tanıtacağı haberini sizlere iletmiştik. Türkiye saati ile 20:00‘da başlayacak etkinliği ShiftDelete.Net canlı yayınlıyor ve yorumluyor olacak. Saat 19:45 ...

SOSYAL YORUMLAR

Yorum Alanı

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Facebook Twitter Google+